In Season Browse the best in seasonal flavour

Offers & Rollbacks Low prices on 100's of items

Great Deals on your weekly shop Shop Now

Extreme close-up of Biona organic dark agave syrup

biona

(33 products)
View as

  • Extreme close-up of Biona organic dark agave syrup Biona Organic Agave Nectar Dark Syrup

    Biona Organic Agave Nectar Dark Syrup

    £5.50
    Unit price£1.57 /100g
    £1.57 /100 g
  • Biona Organic Asparagus Cream — close-up Biona Organic Asparagus Cream

    Biona Organic Asparagus Cream

    120 g

    £3.98
    Unit price£3.32 /100g
    £3.32 /100 g
    View details
  • Organic balsamic glaze macro Biona Organic Balsamic Glaze authentic pack

    Biona Organic Balsamic Glaze

    (2)
    £4.90
    Unit price£3.27 /100g
    £3.27 /100 g
  • Organic black beluga lentils close-up Biona Organic Black Beluga Lentils pack

    Biona Organic Black Beluga Lentils

    £1.88
    Unit price£0.47 /100g
    £0.47 /100 g
  • Organic black chickpeas extreme close-up Authentic Biona Organic Black Chick Peas tin

    Biona Organic Black Chick Peas

    £2.77
    Unit price£0.69 /100g
    £0.69 /100 g
  • Extreme close-up of cooked organic borlotti beans Biona Organic Borlotti Beans

    Biona Organic Borlotti Beans

    £2.02
    Unit price£0.51 /100g
    £0.51 /100 g
  • Biona Brown Lentil Curry macro hero Biona Organic Brown Lentil Curry pack

    Biona Organic Brown Lentil Curry

    £2.85
    Unit price£0.71 /100g
    £0.71 /100 g
  • Organic butter beans macro

    Biona Organic Butter Beans

    £2.14
    Unit price£0.54 /100g
    £0.54 /100 g
  • Biona Organic Cannellini Beans extreme close-up Biona Organic Cannellini Beans authentic pack

    Biona Organic Cannellini Beans

    (1)
    £1.94
    Unit price£0.49 /100g
    £0.49 /100 g
  • Biona organic whole cherry tomatoes extreme close-up Biona Organic Cherry Tomatoes authentic tin

    Biona Organic Cherry Tomatoes

    £2.57
    Unit price£0.64 /100g
    £0.64 /100 g
  • Extreme close-up of Biona Organic Chick Peas Biona Organic Chick Peas

    Biona Organic Chick Peas

    0.4 kg

    £1.84
    Unit price£0.46 /100g
    £0.46 /100 g
    View details
  • Biona organic chopped tomatoes close-up Biona organic chopped tomatoes pack

    Biona Organic Chopped Tomatoes with Garlic and Oregano

    £2.30
    Unit price£0.58 /100g
    £0.58 /100 g
  • Condensed coconut milk macro Authentic Biona Organic Coconut Condensed Milk pack

    Biona Organic Coconut Condensed Milk

    £3.50
    Unit price£1.75 /100g
    £1.75 /100 g
  • Biona Organic Coconut Cream — macro hero Biona Organic Coconut Cream

    Biona Organic Coconut Cream

    £3.36
    Unit price£0.84 /100g
    £0.84 /100 g
  • Organic coconut milk pouring close-up

    Biona Organic Coconut Milk

    (1)
    £3.15
    Unit price£0.79 /100g
    £0.79 /100 g
  • Biona Organic Coconut Milk ingredient close-up Biona Organic Coconut Milk authentic supplier pack

    Biona Organic Coconut Milk

    £2.89
    Unit price£0.72 /100g
    £0.72 /100 g
  • Biona Organic Coconut Oil Cuisine extreme close-up Authentic Biona Organic Coconut Oil Cuisine packaging

    Biona Organic Coconut Oil Cuisine

    (1)
    £9.36
    Unit price£1.99 /100g
    £1.99 /100 g
  • Extreme close-up of Biona organic crunchy almond butter Biona Organic Crunchy Almond Butter

    Biona Organic Crunchy Almond Butter

    £7.50
    Unit price£2.03 /100g
    £2.03 /100 g
  • Extreme close-up of Biona Organic Dark Cocoa Spread Biona Organic Dark Cocoa Spread 350g authentic pack

    Biona Organic Dark Cocoa Spread

    £6.30
    Unit price£1.80 /100g
    £1.80 /100 g
  • Extreme close-up of Biona organic ginger paste Biona Organic Ginger Paste 130g

    Biona Organic Ginger Paste 130g

    £3.34
    Unit price£2.23 /100g
    £2.23 /100 g
  • Extreme close-up of golden turmeric sauerkraut Biona Organic Golden Turmeric Sauerkraut Demeter

    Biona Organic Golden Turmeric Sauerkraut Demeter

    £3.11
    Unit price£0.89 /100g
    £0.89 /100 g
  • Extreme close-up of Biona organic hazelnut butter Biona Organic Hazelnut Butter

    Biona Organic Hazelnut Butter

    £7.50
    Unit price£2.03 /100g
    £2.03 /100 g
  • Biona Organic Kidney Beans in Chilli Sauce — macro ingredient hero Biona Organic Kidney Beans in Chilli Sauce

    Biona Organic Kidney Beans in Chilli Sauce

    £2.33
    Unit price£0.58 /100g
    £0.58 /100 g
  • Biona Organic Red Kidney Beans macro Biona Organic Kidney Beans no added salt

    Biona Organic Kidney Beans no added salt

    £1.95
    Unit price£0.49 /100g
    £0.49 /100 g
  • Extreme close-up of organic vegetable kimchi Authentic Biona Organic Kimchi jar

    Biona Organic Kimchi

    (1)
    £5.99
    Unit price£1.71 /100g
    £1.71 /100 g

Compare /4

Loading...